Medarbetare

VD/Projektledare

Anders Björnstrand

+46 8 545 689 84

email; anders@p3n.se

Projektledare/Marknad/Layout-Design

Ellinor Björnstrand

+46 8 545 689 82

email; ellinor@p3n.se

Projektledare

Madeleine Jakobsson

+46 8 545 689 86

email; madeleine@p3n.se


Distribution/Projektledare

Roland Lundh

+46 8 545 689 83

email; roland@p3n.se

Produktion

Nina Kinaret

+46 70 756 28 98

email; nina@p3n.se

Ekonomi

Per Ekström

+46 8 545 689 85

email; ekonomi@p3n.se

Montör

Peder Höckert

Kontakta oss för mer information om trappregister eller med frågor om just dina önskemål.
08-545 689 80

Du kan också maila din fråga direkt till oss, eller hitta vår adress och komma in till oss direkt genom att klicka här

thoughts about this topic Sugaring und Haarentfernung Hamburg

Vi är ett kreditvärdigt företag enligt Bisnodes värderingssystem som baserar sig på en mängd olika beslutsregler. Denna uppgift är alltid aktuell, informationen uppdateras dagligen via Bisnodes databas.